Loading...
Ankasim
Ankasim

Ankasim Elektrik, kalitesinden ödün vermeden "dünden bugüne daima yanınızda" mottosu ile değerli müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

40 yılı aşkın bilgi-birikim ve tecrübesini, kuruluşu itibariyle Siemens Elektrosistem Partnerliği ve Siemens Sivacon Teknoloji Partnerliği ile birleştiren Ankasim Elektrik; alçak gerilim pano sistemleri imalatı, orta gerilim hücre sistemleri imalatı, kompakt trafo merkezleri imalatı ve elektrik enerjisinin kullanımında ihtiyaç duyulabilecek her türlü malzemenin tedarikini sağlayarak değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Gerek yurt içi gerek yurt dışı endüstriyel ve teknolojik seviyesi yüksek projelerde göstermiş olduğu mühendislik başarısı ile değerli müşterilerinin seneler boyu güven duymuş olduğu Ankasim Elektrik, “kalite-optimum maliyet” felsefesini esas alarak iş dünyasına geleceğin ürünlerini sunmaktadır.

İşinde profesyonel, mesleki ve teknik bakımından nitelikli, akademik olarak üstün çalışma kadrosu ile Ankasim Elektrik, kalitesinden ödün vermeden “dünden bugüne daima yanınızda” mottosu ile değerli müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor  incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


Siemens ile olan partnerliği nihayetinde Siemens’in Sivacon S8, Sivacon S4 ve Alpha Universal serilerinde alçak gerilim pano sistemleri imalatında bulunan Ankasim Elektrik, Ankasim Powercube adını verdiği Tip Testli ve TSE onaylı markası ile değerli müşterilerine 7000A’e kadar alçak gerilim elektrik enerji sistemlerini tesis etmektedir.

AMH Serisi ismini verdiği orta gerilim hücreleri grubunda Ankasim Elektrik, metal mahfazalı modüler hücre üretimini gerçekleştirmekte olup aynı zamanda kompakt trafo merkezleri (KTM) imalatları ile orta gerilim enerji sistemleri alanında da değerli müşterilerinin projelerinde başarı ile yer almaktadır.

Alanlarında lider firmalar ile oluşturulan bayilikler ve partnerlik çalışmaları ile birlikte Ankasim Elektrik; güçlü sermaye yapısı, yeterli stoku, zengin ürün yelpazesi, uygun teslim-ödeme koşulları ve satış sonrası hizmetleri ile değerli müşterilerine muhtelif pek çok elektrik malzemesinin teminini sağlamaktadır.