Loading...
Ankasim
Ankasim

Kalite Politikası:
Varlığımızı sürdürebilmemizin yegane koşulu, değerli müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak bizi tercih etmelerini sağlamaktır. Bunu sağlarken dikkat ettiğimiz en önemli husus, müşterilerimize vereceğimiz güvendir. Ankasim Elektrik, ayırt etmeksizin dahil olduğu her projeye aynı ciddiyet ve özveri ile yaklaşarak müşterilerinin değerine değer katmayı kendine ilke edinmiştir.

Profesyonel ekibimiz bir yandan bilgi-birikim ve tecrübesi ile projelere ışık tutarken diğer bir yandan sağlamış olduğu güçlü satış sonrası hizmetler ve servis hizmetleri ile birlikte müşterinin daima yanındadır.

Günden güne gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek kurumsal aklını sürekli güncel tutan Ankasim Elektrik, yaşanan inovatif gelişmeleri proaktif bir bakış açısı ile ele alarak akılcı çözümler geliştirmekte ve sektörüne ışık tutmaktadır.

Bahsedilen tüm ilkeler ve değerler kalite politikamızın ana taşlarıdır. Ankasim Elektrik, kurulduğu günden itibaren bu taşları kendine kültür edinmiş olup, faaliyetlerine bu çerçevede devam etmektedir.

 

Çevre Politikası:
Daha yaşanılabilir bir dünya için çevre faktörü olmazsa olmazdır. Gelecek nesillere temiz ve yeşil bir ekosistem bırakmak için toplumları oluşturan bireylerin duyarlı olması esastır. Bu bağlamda, doğaya zarar vermemek adına iş dünyasını oluşturan her türlü kurumlar ve kuruluşlara pek çok sorumluluklar düşmektedir.

Ankasim Elektrik, üretimlerini bu bilinç ile gerçekleştirmektedir. Ham madde ve enerji kaynaklarının etkin ve planlı kullanımı, daha az atığın oluşacağı çevreci bir imalat imkanı verirken maliyetleri de ayrıca düşürmektedir. Bunların sürdürülebilirliği, oluşturulan çevre politikası ile sağlanmaktadır.

  • Tüm faaliyetlerimizde yürürlükte bulunan mevzuat ve yönetmeliklere uymak.
  • Üretimde kullanılacak her türlü kaynağı etkin kullanarak imalattan çıkan atıkları minimum seviyeye indirmek.
  • Geri kazanımı mümkün atıkların geri dönüşüm yolu ile yeniden değerlendirilmesini sağlamak.
  • Havaya, toprağa, suya ve diğer doğal ortamlara yönelik kirlenmenin önlenmesini sağlayarak gerekli tedbirleri almak.
  • Gürültü seviyesi düşük, çevreci makine ve teçhizat kullanmak.
  • Çevre yönetim sistemi performansının sürekli olarak iyileşmesini sağlamak.

maddeleri, Ankasim Elektrik olarak firmamızın çevre politikasıdır.