Loading...
Ankasim
Ankasim
Siemens Alpha Universal

Siemens Elektrosistem Partnerliği ve Siemens SIVACON Teknoloji Partnerliği ile Ankasim Elektrik, deneyimi ve akılcı çözümleri ile birlikte Siemens alçak gerilim pano üretimi gerçekleştirmektedir.

Alpha Universal modüler dağıtım panolarının 630A’e kadar farklı boyutlarda kapsamlı seçenekleri bulunmaktadır. Siemens Alpha serisi dağıtım panolarının 125A’e kadar Alpha 125 duvar tipi, 630A’e kadar Alpha 630 duvar tipi ve dikili tip dağıtım panoları şeklinde düşünülmüş bir ürün ağacı bulunmaktadır. Birçok farklı uygulamalarda esnek yapısıyla kullanıcılardan gelen talepler için uygun çözümler sunar.

Kolay ve Hızlı Montaj:
Açık yan paneller sayesinde Alpha Universal modüler dağıtım panoları, yan yana uygulamalarda hızlı ve kolay montaj için ideal bir sistemdir. Modüler iç ve dış karkas yapısı sayesinde hem pano içi montajında hem de panonun yerinde montajında kolay ve hızlı montaj kolaylığı sağlamaktadır.

Kullanıcı Dostu Montaj Seçenekleri:
Alpha Universal modüler dağıtım panoları, esnek bir montaj yapısına sahiptir. Bu esnek yapı, Alpha 630 Universal montaj kitleri ile kullanılabilmektedir. İhtiyaca göre 140mm ya da 200mm montaj derinliği sayesinde kablolama alanlarında kolay bağlantı imkanı sağlanmaktadır. Önceden montajlanmış silindirik raylar ve hızı tespit vidaları sayesinde Alpha Universal, montaj sürecinin asgariye indirmektedir.

Sistem:
Alpha Universal dağıtım panosu sisteminin modüler tasarımı, dağıtım panosu sektöründe uzun yıllara dayanan Siemens tecrübesi ile oluşturulmuştur. Bu sistem dağıtım panosu montajı, bireysel gereksinimleri karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Alpha Universal dağıtım panosu sistemi; sökülebilir iç kapaklar, IP30, IP43 ve IP55 koruma derecesi, çok yönlü kullanım için montaj kitleri ve aksesuarları sayesinde geniş bir yelpaze ile donatılmış dağıtım panolarını kapsar.

Kataloğu İncele