Loading...
Ankasim
Ankasim
Siemens SIVACON S4

Siemens Elektrosistem Partnerliği ve Siemens Sivacon Teknoloji Partnerliği ile Ankasim Elektrik, deneyimi ve akılcı çözümleri ile birlikte Siemens alçak gerilim pano üretimi gerçekleştirmektedir.

Akıllı Güç Dağıtım Sistemleri:
SIVACON S4, 4000A’e kadar yeni standartlar doğrultusunda endüstriyel uygulamalar veya altyapı sektörü için tasarlanmış, uygun maliyetli bir alçak gerilim pano sistemidir. Tasarım doğrulaması yapılmış alçak gerilim dağıtım sistemi SIVACON S4, basit ve karmaşık güç dağıtım uygulamalarında maksimum seviyede birey ve sistem güvenliği sağlamaktadır. Optimum tasarımı sayesinde, endüstriyel uygulamalar ve altyapı sektöründe geniş bir yelpazede kullanım aralığını mümkün kılmaktadır.

Güç Dağıtım İhtiyaçlarının Uzmanı:
Günümüzde enerji olmadan her şey durma noktasına gelmektedir çünkü enerji, ilerlemede ve teknolojinin gelişmesinde öncüdür. Endüstriyel uygulamalarda veya altyapı sektöründe modern binalar için güvenli, güvenilir ve temiz bir güç kaynağı çok önemlidir. Planlama ve projelendirme aşamasında üzerine odaklanılacak kilit noktalar; güvenlik, maliyet verimliliği ve esnek uygulama çözümlerdir. SIVACON S4 alçak gerilim güç dağıtım ürünleri ve sistemlerinde, tüm bu gereksinimler arasında mükemmel bir uyum bulunmaktadır. Yüksek performanslı entegre edilmiş SIVACON S4, başarının anahtarıdır. SIVACON S4, yatırım maliyetlerini ve riskleri azaltmaya yardımcı olurken kullanım ömrü boyunca maksimum seviyede rahatlık ve sistem kullanılabilirliği sağlar.

Güvenlik Tam Bir Şekilde Tanımlanmış:
SIVACON S4 güç dağıtım panosu, modern tasarımı ile mükemmel seviyede güvenlik sunmaktadır. Endüstriyel uygulamalar veya altyapı sektöründe SIVACON S4 4000A’e kadar güvenli, tutarlı ve basit bir güç dağılımı sağlar. Bu tarz yüksek performanslı kilitleme sistemi veya modüler yapı, sonradan eklenebilir iç ayırma gibi özellikler, insan ve sistem için maksimum güvenlik sunmaktadır.

Maksimum Maliyet-Verimlilik:
Güncel teknoloji ve kanıtlanmış standartları ile SIVACON S4, her detayda maksimum maliyet- verimlilik sunuyor. Tesislerde, uygulamadaki elektrik sistemleri ve ihtiyaçlara göre değişken bara pozisyonları optimize edilmiş güç dağılımı tercih edilebilir. SIVACON S4 güç dağıtım panosu, geliştirilmiş verimlilik faktörleri, iyi düşünülmüş bir havalandırma sistemi ve basitleştirilmiş bakım yönergeleri sayesinde iyi bir maliyet verimliliği garanti etmektedir.

SIVACON S4 Teknik Özellikleri:

  • IEC 61439-1/2´ye göre tasarım onayı
  • Form 1´den Form 4B´ye kadar geniş formlama opsiyonları
  • Modüler yapısı sayesinde montaj yerine uygunluk, esneklik ve genişletebilme imkanı
  • Değişken bara pozisyonları
  • İç ark testleri ve ark bariyerleri ile personel güvenliği
  • Üstten/alttan kablo veya busbar ile giriş/çıkış imkanı
Kataloğu İncele